Domki ze SPA w górach – idealny wypoczynek

Niezależnie od tego, jak wiele czasu możemy przeznaczyć na wypoczynek, warto sprawić by czas ten pozwolił nam na regenerację, zarówno fizyczną, jak i w sferze psychiki. Szczególnie w miesiącach jesiennych i zimowych doskonałym pomysłem może być wizyta w regionach górskich.

Zwłaszcza, jeżeli mamy możliwość zarezerwowania domku w ośrodku, który dysponuje również strefą SPA. W Sen i Wino mamy wszystko, czego potrzeba do szczęścia – zarówno dla osób, które chcą wypocząć w gronie rodziny lub przyjaciół, jak i tych wybierających samotny relaks. Dlaczego warto wybrać się do domku w górach? Odpowiadamy poniżej.

Korzyści dla zdrowia

Pobyt w rejonach górskich wiąże się z licznymi korzyściami dla organizmu. Przebywając na większych wysokościach (powyżej 1000 m.n.p.m.) można znacznie zwiększyć dotlenienie organizmu, poprawić samopoczucie, zyskać lepszą kondycję. A okazji do wędrówek po szlakach w sąsiedztwie naszych domków nie brakuje – niedaleko stąd zarówno na szczyty bardziej, jak i mniej oblegane – wśród pierwszych niewątpliwie znajdują się Skrzyczne, Barania Góra, Pilsko, Klimczok. Górskie ścieżki można wybrać jednak również w bardziej zacisznych okolicach. Każdorazowo takie trekkingowe wycieczki pozwalają nie tylko na trenowanie ciała, ale i odciążenie umysłu. Relaks poprzez aktywność na powietrzu to doskonała forma spędzania wolnego czasu. A po dniu spędzonym na „sportowo” nie ma nic lepszego, niż relaks w sprzyjających temu warunkach. I tutaj z pomocą przychodzą wyjątkowe miejsca noclegowe oraz SPA, którymi dysponujemy

Wzmocniony efekt

Na czym polega wyjątkowość proponowanych przez nas noclegów? Oferujemy miejsca w całkowicie ekologicznych, biodegradowalnych, a zarazem gwarantujących optymalny mikroklimat domkach z gliny. Gliniany budulec sprawia, że wewnątrz kumulowane jest ciepło, natomiast nie gromadzi się kurz. To wręcz idealne warunki dla osób mających problemy z alergiami czy astmą, ale też dla osób na co dzień funkcjonujących w zanieczyszczonym powietrzu wielkich miast. W naszych ekologicznych domkach umieszczono drewniane wyposażenie, całość tworzy kompozycje sprzyjającą wypoczynkowi, ale i spotkaniom towarzyskim. Dodatkowy atut stanowi dostępna dla naszych gości oferta SPA. Została ona umieszczona w specjalnie zaprojektowanym domku rekreacyjnym. Można się tam poddać zabiegom odpowiadającym na konkretne potrzeby. A wachlarz usług obejmuje zarówno różnego typu masaże, jak i seans w suchej saunie i jacuzzi.

Kombinacja takich warunków noclegu oraz relaksu z dobroczynnym wpływem górskiego powietrza sprawia, że decyzja o zarezerwowaniu naszego domku z pewnością będzie korzystna.