Nowa inwestycja w Krynicy-Zdroju. Powstaną ekskluzywne apartamenty!

To już pewne – dziesięć nowych apartamentowców stanie przy stacji narciarskiej Jaworzynka Krynica. Będą one częścią ogromnego kompleksu ze strefą wellness, SPA, kawiarnią i innymi, dodatkowymi atrakcjami. Na koniec prac musimy jednak poczekać do 2024 roku.

Aries Residence Krynica Zdrój

Nowy obiekt to, jeżeli wierzyć zapewnieniom inwestora, 200 pokoi ze standardem premium. Do tego strefa wellness, restauracja oraz kawiarnia. Najwyższe piętra z najlepszym widokiem będą przeznaczone na penthouse’y. Dodatkowo posiadać będą tarasy widokowe oraz prywatne sauny. Będzie można wybierać w metrażu, chociaż jeszcze nie jest znana jego cena. Metraż to od 32 do 66 mkw. Zostaną one wykończone w standardzie pięciogwiazdkowym, zapewniającym najwyższe uczucie komfortu. Wokół obiektu ma powstać również Leśny Plac Zabaw oraz narciarnia, koktajl bar i jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne.

Miejsce do inwestycji?

Wykonawcą jest spółka Platan Hotele & Resortu, która działa na zasadzie opieki nad kupionymi apartamentami. Właściciel ma prawo do 70 proces zysku generowanego przez aparthotel z należącego do niego apartamentu. Ma również prawo do sześciu tygodni pobytów właścicielskich. O tym, czy jest to korzystne rozwiązanie, należy rozważyć samemu.

Krynica nie jak Brenna?

Nie tak dawno ekolodzy triumfowali w Brennej, gdzie Rada Miasta nie zgodziła się na wybudowanie olbrzymiego obiektu, mającego działać na podobnych zasadach. Podczas gdy ekolodzy się cieszyli, inwestorzy powtarzali, że ich hotel podniósłby wartość całego miasta. Czy tak będzie w przypadku Krynicy? Pokaże czas.

Zobacz również: Brenna powiedziała „nie” nowej inwestycji!